Česky English

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
Drobečková navigace

Úvod > Domov pro osoby se zdravotním postižením > Ubytování > Domácnost 2

Domácnost 2

2. Domácnost - pečující, určena pro 9 klientů. V této domácnosti bude většina klientů plně odkázána na pomoc ze strany personálu. Ten o ně bude pečovat, zajišťovat veškeré úkony kolem jejich osoby ve všech oblastech. Pracovníky zařízení bude zajišťován úklid, praní prádla, strava bude připravena, přepravována z centrální kuchyně a podávána přímo v domácnosti.

Domácnost bude pro klienty s mentálním i tělesným postižením z vysokou mírou podpory, kteří potřebují speciální vybavení, polohovací lůžka, zvedáky, hydraulické vany, koupací lůžka, invalidní vozíky, invalidní křesla s kolečky.

Domácnost se nachází v přízemí zařízení, je samostatně přístupná z boční strany budovy, skládá se z jídelny s kuchyňskou linkou, která dále slouží jako obývací pokoj. Dále nabízí 3 třílůžkové pokoje, jsou k dispozici – 2 samostatné toalety, 1 koupelna s vanou, 3 koupelny se sprchou. Domácnost je vybavena standartním nábytkem a dalším vybavením (sporák, lednice, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, pračka, televize, možnost připojení na wifi)

Máte dotaz? Napište nám.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů